Farmasi age reversist bugüne kadar kullandığım, uğraşı olmayan ve sabah uyandığımda cildime ipeksi görünüm kazandıran favori maskem. Siz uyurken cildinizin tüm bakım serüvenini üstleniyor. İçeriğinde bulunan Kırmızı Alg Özleri sayesinde 6 saat sonra bile nem dengesi kurarken, Japon Mucizesi Laminaria Digitata %52 oranında kolajen sentezi artışı sağlayarak gün içerisinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapıyor. Cildi canlandırması ile birlikte anti-aging etki yaratıyor. Formülünde bulunan Multivitamin Kompleksi ile antioksidan etki sağlanıyor ve cilt onarımı gerçekleşiyor.
Premium C vitamini sayesinde zararlı radikallerin oluşumunu azaltıyor.
Yüzümüzdeki bakımı sağlamak için en önemli unsur olan kolajen seviyesi bu maske ile karşılanıyor. İnce çizgiler ve cansız görünümün ortadan kalkmasına yardımcı oluyor, ilk kullanımdan iitbaren gün başlangıcında oluşan ipeksi ve pürüzsüz görüntünün farkedilecek düzeyde olması içeriğinin ne kadar etkili ve güzel olduğunun kanıtı demek çok yerinde olacaktır.

Gece uyumadan yarım saat önce bir miktar farmasi age reversisti  göz çevresine gelmeyecek şekilde dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulamanız yeterli olcaktır. Yüz bakımı yaparken en önemli unusurun ürünün cilde iyice yedirilmesi olduğunu söylemek doğru olacaktır. Hafif dairesel hareketler ile yüzümüzde ki kan akışını hızlandırmış ve ürünün cildinizin derinlerine inmesine yardımcı olmuş olacaksınız.