farmasi aloe vera serisi

Farmasi Aloe Vera serisi tam anlamıyla cildimizin ihtiyacı olan, koruma görevini üstlenir. Ciltte oluşmuş problemleri onarırken, sonrasında oluşabilecek hasarlara karşı bir bariyer görevi görür ve cildinizi korur. Cildin daha pürüzsüz, bakımlı, aydınlık ve genç görünmesine yardımcı olur.  Serinin tüm ürünlerinde tam anlamıyla aloe vera suyu kullanılmıştır. Aloe veranın faydalarından bahsedecek olursak, cilt derisi üzerinde kompres bazlı tedavi unsurudur. Zarar görmüş deriyi onarırken, hücre yenileme görevi üstlenir ve ciltteki nem dengesini korur. Farmasi Aloe Vera serisi, seri halinde satıldığı gibi farklı görevler gören ürünlerde içerdiğinden tekli olarak da satılmaktadır. Şimdi bu mükemmel 5 ürünü biraz inceleyelim;

Aloe Vera Maske 
İçerisinde %62 oranında aleo vera içermektedir.  Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş formülü ile cildin nemlenmesini sağlar. Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak dairesel hareketler ile uygulanır, 15 dakika bekletilir ve ılık su ile durulanır. Haftada 1 veya 2 kez kullanımı önerilir.

Aloe Vera Losyon
İçerisinde %72 oranında aloe ver bulunmaktadır. Cildimizdeki nem dengesini sağlayan önemli bir bakım görevi görür. Shea yağı ile zenginleştirilmiş formülü vardır ve bu sayede ciltte bariyer görevi görür. Yeterli miktarda alınan ürünü istediğiniz cilt bölgesine uygulayabilirsiniz.

Aloe Vera Peeling
İçerisinde %50 aloe vera bulunmaktadır. Tanecikler sayesinde cildi zarar görmüş, ölü derilerden arındır. Aynı zamanda e vitamini ile zenginleştirilmiş formülü vardır ve bu formül sayesinde cildinizi yumuşatarak tazelenmiş bir görüntü elde etmenizi sağlar. Kullanım önerisi olarak cildinizi ılık su ile hafif ıslattıktan sonra bir miktar ürünü dairesel hareketler ile cildinize yedirin. Sonrasında yine ılık su ile durulayın.

Aloe Vera Krem
İçerisinde %53 oranında aloe vera içermekte, günlük hayatımızda cildimize uyguladığımızda cildimizde tamamen koruyucu bariyer görevine sahip. Oluşabilecek göz altı morlukları ve kırışıklıkların tedavisinde oldukça destekleyici ve etkili. Yeterli miktarda ürünü alarak içerden dışarı dogru masaj yaparak uygulayın . Ve kuruması için 1-2 dakika bekleyin.

Aloe Vera Jel
Aloe vera jel için ayrı bir ürün incelemesi yapacağım ancak bu serinin devamlılığında ki etkilerinden de bahsetmeden geçmeyeceğim. Aloe vera jel içerisinde %93 oranında aloe vera bulundurur. Ciltte aşırı kuruluktan oluşan gerginliği alırken, cildi rahatlatır ve ferahlık hissi verir. Antiseptik özelliği vardır ve vücudumuzun herhangi bir bölgesinde oluşan cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Lekeleri aydınlatır ve koyu görünümün azalmasını önler.