Farmasi EuroFresh Whitening diş macunu, kimyasal içeriklerinden dolayı aradığı diş macununu bulamayanlar ve kullanamayanlar için tamamen bitkisel üretilmiş sağlıklı ve faydaları saymakla bitmeyecek bir ürün.

Farmasi Aloe veralı, misvaklı diş macunu favori ürünlerim arasında. Ürün diş minesini beyazlatıcı özelliği ile öne çıkıyor ve  2 boyutta satışa sunuluyor . Bunlar 50 gr ve 112 gr. Formülündeki yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, dişlerinizin daha beyaz olmasını sağlıyor. Aynı zamanda hassas bir diş etine sahipseniz ürün tamda size göre, hemen köpürme özelliğine sahip ve dişlerinizi yumuşak bir şekilde temizliyor.

İçerisinde dişlerinize zarar verecek sert maddeler bulundurmadığı gibi Paraben, Florür, Triklosan ve Gluten de içermiyor. Ürünü az miktar kullanmanız yeterli oluyor. 
İçerisindeki çay ağacı yağı, misvak ,aloe vera, kalsiyum , karbonat  ile dişlerinizde tükettiğiniz yiyecek ve içecekler nedeni ile oluşan lekeleri temizliyor, plak oluşumunu engelliyor. Yani diş minenizde koruyucu bir tabaka görevi görüyor. Diş etlerinizdeki iltihapların iyileşmesine yardımcı olurken , oluşabilecek kötü ağız kokusunun önüne geçiyor. Aynı zamanda dişlerinizin çürümesini önlüyor, antiseptik özelliği bulunuyor, ağızda oluşabilcek bakterilerin oluşumunu engelliyor.


Ürünün sabah-akşam günde 2 kez kullanımı ve devamlılığı öneriliyor. Bu devamlılık sonrasında ortaya çıkan beyaz ve sağlıklı diş görünümüne hayran kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.