farmasi çok amaçlı temizleyici mr wipes

Farmasi’nin çok amaçlı temizleyici Mr. Wipes Bio Home hem kullanıcılara hem de çevreye duyarlı biyolojik olarak parçalanabilen özel bir formüle sahiptir. Tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerde kullanıma uygundur. 500 ML ambalaja sahiptir ve tamamen konsantredir.

Her türlü fayans temizleme, parke temizleme, toz alma, koltuk silme, perde yıkama, koltuk kılıfı yıkama, makinada yıkanabilecek her türlü paspas, kilim ve dolap temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, inatçı leke düşmanı ve bir o kadar güzel kokusuyla marifetleri saymakla bitmeyecek bir üründür.

Piyasadan çeşit çeşit deterjan almak yerine bu kadar özelliğin tek bir üründe toplanmış Mr. Wipes bio çok amaçlı temizleyiciyi tercih edebilirsiniz.

Farmasi çok amaçlı temizleyici 2 çeşit kokudan oluşuyor. Biri çiçek kokulu diğeri ise beyaz sabun kokulu. İçerisinde herhangi bir kimyasal barındırmıyor, fosfat, sülfat, klorlu ağartıcılar içermiyor. Bu nedenle cildinizi kesinlikle tahriş edip yıpratmıyor. Hindistan cevizi ve palmiye yağı gibi doğal bileşenler içeren Farmasi çok amaçlı temizleyicinin kullanım örneği 5 litre ılık suya 25 ml ürün şeklinde. Bu şekilde düşük miktar kullanım ile iyi işler çıkartmakta. Ürünün konsantre olması daha zor lekelerle kolayca başa çıkmasını sağlarken, daha yoğun bir koku bırakmasıyla  ön plana çıkıyor.