farmasi sarımsaklı şampuan

Farmasi markette her saç tipine özel şampuan bulunmaktadır. Dr.Cevdet Tuna sarımsaklı şampuan serisi yağlı, kepekli ve koparak dökülen saçlar için bir numaralı onarıcı seridir. Seri olarak veya tekli olarak alışveriş yapma imkanınız vardır. Seri üç üründen oluşmaktadır. Bunlar yıkama öncesi bakım yağı, şampuan, yıkama sonrası maske şeklindedir.

Şimdi gelelim sarımsaklı saç serisinin mucizelerine;
Farmasi sarımsaklı şampuan serisi, kökten uca derinlemesine temizlik sağlarken, içerisinde bulunan capixyl teknolojisi ile kıl köklerini uyarır. Uyarılan kıl kökleri ile birlikte saçlarınız daha dolgun, canlı ve parlak görünüme kavuşur. Saç ve saç derisini beslemesi ile birlikte saçlar daha hızlı uzar. Sarımsağın özünden de bildiğimiz gibi antibiyotik özelliğe sahiptir. Kepek oluşumunu engeller ve saç kıran tedavisinde de oldukça etkilidir. Saç dökülmelerini ciddi oranda azaltır ve dökülen saçlar yerine kıl köklerini uyararak yeniden saç oluşumunu sağlar. Şampuan 225ml ve 500ml olmak üzere 2 boy seçeneği ile satışa sunulmuştur. Bakım yağı konsantre halde 30 ml ve bakım maskesi de 200 ml ambalaja sahiptir.

1.Adım Sarımsaklı konsantre bakım yağı

Banyoya girmeden 30 dakika önce bakım yağı uygulanır. Saç diplerine masaj yaparak, hafif dairesel hareketler ile yağ yedirilir ve beklenir. Daha etkili bir sonuç için haftada 2 kez uygulaması önerilmektedir.

2.Adım Sarımsaklı Şampuan

Banyoya girdikten sonra bir miktar ürün alınır ve saç diplerine dairesel hareketler ile masaj yaparak 2-3 dakika boyunca uygulanır ve durulanır. Böylelikle saç derisi şampuanı maxsimum düzeyde almış daha besleyici bir etki bırakmış olur.

3.Adım Sarımsaklı Maske

Şampuanlama bittikten sonra, saç uçlarına maske uygulanır ve 2-3 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulanır. İçerisinde bulunan yoğun capixyl formülü ile dökülmeye eğilimi olan saçları besleyerek, canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Ürünler seri halde kullanılabildiği gibi tekli olarak da kullanılabilir. Ücret seri halde toplam 3 ürünün ücretidir.