Farmasi Üyelik Bilgi Formu

0530 545 6235
WhatsApp Destek Hattı

Farmasi Üyelik

"Farmasi Üyeliği Nedir ?" diye soracak olursanız; Farmasinin, "girişimci" olarak nitelendirdiği, üye kaydı oluşturan kişilere ürünlerini indirimli olarak satın alabilmesine olanak sağlayan, alışveriş yaptıkça belirli hediye ürünler gönderen, adaletli prim sistemi sayesinde yaptığınız satışların haricinde size para kazandirebilen bir üyelik türüdür.
Farmasi, benimsemiş olduğu doğrudan satış modeli ile ürünlerini satacak olan bütün girişimcilere eşit şartlar Farmasi üye ol sayfamızdaki formu doldurak sizde üyelik ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. farmasi üyelik afişi

Farmasi'ye nasıl üye olunur ?

Farmasi üyelik ücretsiz olması yanı sıra kayıt işlemleride oldukça basittir. Üyelik için aşağdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Sitemizdeki ücretsiz farmasi üyelik formunu doldurun,ardından sizi 15 dk içinde arayalım
 2. Arama sonrası gerekli farmasi kayıt bilgileri ve linki tarafınıza iletelim
 3. Kayıt formu dolduruktan sonra telefonunuza sisteme giriş şifreniz gelir, bu şifreyi saklayın
 4. Giriş şifreniz ile size vereceğimiz girişimci linkinden üyelik işlemleriniz tamamlanır

Üyelik Avantajları

Farmasi üyelik avantajları saymakla bitmeyeceği gibi başta indirimli alışveriş imkanı, ürün sattıkça/satın aldıkça kazanılan teşvik hediyeleri, prim sistemi ile yaptığınız satışların haricinde gelir sağlama fırsatı, her ay farmasi ekibimizin düzenlediği çekilişlere katılıp hediye kazanma fırsatı ( örnek çeyrek altın, mutfak setleri, temizlik robotları vb ), belirli satış koşullarını sağladığınız taktirde kendi ekibinizi genişletebilmeniz için üye desteği ve bunlar gibi bir çok fırsata sahip oluyorsunuz.

Farmasi Üyeliği ile nasıl para kazanabilirim ?

İki çeşit yöntem ile farmasi üzerinden kendinize gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

 • Farmasi Üyeliği açıp, katalog üzerinden satış yaparak
 • Farmasi Üyeliğiniz altında kendinize ekip kurarak

Üyelik açıp satış yaptığımda nasıl gelir sağlarım ?

Kendinize üyelik hesabı oluşturduğunuzda artık satış yapmaya hazır hale gelmiş oluyorsunuz. Sistemde bulunan ürünlere indirimli bir şekilde sahip olacağınız için, bu ürünleri etrafınızdaki kişilere katalog fiyatından satarak kendinize bir gelir elde etmiş olacaksınız.
Örnek vermek gerekirse Tonteria EDP Kadın parfümünün katalog satış fiyatı 80₺'dir. Siz bu parfümü farmasi üyeliğiniz sayesinde 62₺'ye satın alıp 80₺'ye satabiliyorsunuz. Kısaca sadece bu parfümden 8₺ kâr elde etmiş oluyorsunuz ( bu sadece bir örnektir, belirtilen rakamlar değişiklik gösterebileceği gibi ürün kategorilerine göre edeceğiniz kâr artabilir ). Farmasi ekosisteminde kozmetik, temizlik, kişisel bakım ve daha bir çok ürün gamı olduğundan rahatlıkla bu tarz ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz. Üstelik sattığınız her ürün için prim puanı kazanıp gelirinizi büyütüyorsunuz.

Farmasi Ekip Nedir ? Kurmak Zorunlumudur ?

Farmasi üyeliğinizi oluşturup satış yapmanızın dışında, kendinize bulacağınız alt üyeler sayesinde para kazanabiliyorsunuz. "Nedir bu alt üyeler ?" diye soracak olursanız, sistemin size oluşturduğu link ile üye olanlar veya size verilen referans kodu ile üye olan kişilerdir. Bu alt üyeler sizin farmasi ekibiniz olmuuş oluyor.
Bu kişiler sizin ekbinize katıldığında olduğunda yaptıkları her satış üzerinden sizde prim kazanmaktasınız. Üstelik bu kişilerde kendisine alt üye bulursa, onlardan bile prim kazanabiliyorsunuz ! Farmasi üyelik formumuzu doldurup bizlere ulaşmanız taktirde daha detaylı bilgi alabileceğinizi unutmayın.

Farmasi üyeliği hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorular ;

 • Farmasi girişimcisi nedir ?
 • "Farmasi üyeliği, Farmasi kaydı" gibi betimlemen şeyler aslında Farmasi girişimcisidir. Girişimci, indirimli ürünler satın alabilir, katalog fiyatı üzerinden satış yapabilir, alışveriş yaptıkça hediye kazanabilir, kendisinin ve alt girişimcilerin yaptığı her satıştan prim kazanma hakkı elde eder.

 • Farmasi üyeliği ücretli midir ?
 • Farmasi'ye kayıt olmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz, tamamıyla ücretsizdir.

 • Farmasi'ye kimler kayıt olabilir ?
 • 18 yaşından gün almış, Türk vatandaşlığı olan herkes Farmasi'ye kayıt olabilir.

 • Farmasi'ye üye olmak için gerekli bilgiler nelerdir ?
 • Farmasi'ye üye olmak için İsim, soy isim, e posta adresi, doğum tarihi, adres bilgileriniz ve TC kimlik numarasınız gereklidir.

 • Farmasi'ye üye olurken neden TC Kimlik bilgisi gereklidir ?
 • Ürün satışlarınızın tamamıyla yasal bir ortam üzerinde yapılması ve sizlere fatura kesilebilmesi için TC kimlik numarası istenmektedir. Aynı zamanda adınızı kullanarak başkalarının kayıt olamaması, sahte kullanıcıların önüne geçebilmek adına TC kimlik girilmesi zorunlu hale getirilmiştir. Tc Kimlik bilgileriniz FARMASİ GİZLİLİK adı altında saklanmaktadır. Siz 3. bir şahıs ile tc kimlik ve şifre bilgisi paylaşımı yapmadığınız sürece kimse sizin bilgilerinize ulaşım sağlayamaz.

 • Farmasi üyeliğimde her ay sipariş girmek zorunda mıyım ?
 • Hayır, her ay sipariş girme zorunluluğunuz yoktur.Bu tamamıyla sizin isteğinize bağlıdır. Sipariş girmemeniz durumunda size herhangi bir borç vs. çıkartılmaz